Digipildid telli interneti kaudu.

Kasuta meie kaasaegset ja lihtsat lahendust. Selle abil saad tellida digipilte suurusega 10x13cm kuni 210x297mm(A4) aga samuti ka suuri pilte ja fotokapasid..
Registreerud kasutajaks, laed üles pildifailid ja saad nendest tellida digipilte ning suuri pilte.
Selle lahenduse abil tellitud, kuni A4 suurusega digifotod valmistame traditsioonilise ilmutusmeetodiga.
Kasutame Kodak ja Fujicolor kvaliteetseid fotopabereid.
Suured pildid trükime 12 värvi kasutava Epson SureColor P-7500 printeriga.
Tellitud pilte võid kätte saada meie kauplusest aga kui soovid saadame need sulle postiga pakiautomaati, kulleriga koju-töökohale või postkontorisse.
NB! 10x13 ja 10x15cm digipildid saad hinnaga 0,20€/tk, kui tellid korraga 100 või enam pilti!

Teine võimalus.

Lihtsalt kasutatav kiire lahendus vähese koguse, kuni 3 failist piltide tellimiseks.
Ei mingit sisselogimist ega registreerumist! Esitad meile kontaktandmed, valid suuruse ning saadetavad pildifailid ja ongi kõik.
See variant sobib vaid siis, kui soovid pilte kätte saada meie kauplusest.

Kolmas võimalus.

On kasutada mõnd failijagamislahendust, näiteks GoogleDrive, Drpbox või WeTransfer.
WeTransfer on meie lemmik, sest see on kiire ja turvaline ning sobib ka suure koguse piltide, kuni 1000 pilti, tellimiseks.
WeTransferi kasutamine on lihtne, tutvu alloleva juhisega.
WeTransferi sisenemisel pakutakse teile võimalust teha tasuta konto. Tutvuge tingimustega, mida tasuta konto pakub ja kui soovite siis võite selle teha aga te saate faile meile saata ka siis, kui teil kontot pole. Saatmiseks klikkige lihtsalt nuppu No Thanks.
Stacks Image 34528
Stacks Image 34532
Järgnevalt sisestage palun esimesele reale meie e-posti aadress digi@maksifoto.ee ja järgnevale oma e-posti aadress. Message boxi kirjutage, kui suuri pilte ja millisel paberil, matt või läikiv te soovite.Me soovime teada ka teie nime, ning telefoninumbrit.
Klikkides nuppu Add your files saate valida oma arvutist üleslaadimiseks vajalikud failid. Võite neid lisada mitmest kaustast. Korraga saate laadida kuni 2GB faile.
Failide üleslaadimiseks klikkige nuppu Transfer.
Kui klikite nuppu Transfer, siis saadetakse teie e-posti aadressile turvakood.
Kirjutage see vastavasse kastikesse ja klikkige nuppu Verify.
Me võtame teiega ühendust, et leppida kokku kättetoimetamise viis, võime teile pildid saata Smartposti või Omniva pakiautomaati aga loomulikult võite need kätte saada ka meie kauplusest, Tartu tn.3, Viljandi, tööpäevadel 19-13.
Nii lihtne see ongi!
Stacks Image 34542
Tööpäeval, enne kella 11:00 tellitud digifotod saad kätte samal päeval meie kauplusest. Kui soovisid, et saadaksime pildid sulle postiga on need tavaliselt kohal juba järgmisel tööpäeval.