Hea klient!

Maksifoto OÜ andis 2020 aasta septembrikuus välja kasuliku käsiraamatu “Kuidas nutitelefoniga häid pilte teha”.
Raamatu autor on Maksifoto OÜ juhataja Mati Roosalu.
Käsiraamatu suurus on 169x169mm ja selles on 88 lehekülge. Raamat on kammköites ja seetõttu on seda mugav laual lahtiselt hoida, et samal ajal telefonikaamera kasutamist õppida.
Mati Roosalu selgitab:
Raamatu kirjutamise mõte oli mul juba ammu, sest Maksifotos me puutume iga päev kokku ühtede ja samade probleemidega. Nutitelefoniga pildistajatel on palju häid ideid, kuidas pilkupüüdvaid pilte teha, kuid kahjuks jääb puudu tehnilistest oskustest. Oma raamatus selgitan, kuidas digikaamera töötab ning annan juhiseid nutitelefoni kaamera seadistamiseks ning erinevates olukordades pildistamiseks. Juttu tuleb digipiltide töötlemisest ning arhiveerimisest. Kirjutan ka videote filmimisest.
Raamatu väljandmiseks vajalike rahaliste vahendite kogumisel aitas meid Hooandja.
Suur tänu hooandjatele: Enn Sutting, Annelin, Catri Sirg, Mai Stern, Aare Roosalu, Aime Kallikorm, Joonatan Torga, Klarika, Peeter Arro, Margo Jaansoo, Romet Roosalu, Maria Elisaveta Roosalu, Kaidi Korge, Karin Tepper-Luik, Aija Meister, Eerika Viibur, Toomas Rähn, Kertu Kaljumäe, Leiu Piir, Juta Klettenberg, Kat, Maiu37, martti, Margit Karu, Piret Saare, Jaan Männik ja neli anonüümset toetajat.

Raamat on müügil meie Viljandi kaupluses ja
Rahva Raamat AS kauplustes ja e-poes.
Apollo Kauplused OÜ kauplustes ja e-poes
Photopoint'i kauplustes ja e-poes