FomeiJet PRO Pearl

Fomei Pro Pearl 265 on mikropoorse trükipinnaga universaalne fotopaber mis sobib väga erinevate fotode kvaliteetseks printimiseks.
Paberi kolorimeetriline karakterisitka koos füüsikaliste omadustega vastab igati Premium klassi standarditele.
Ilus poolläikiv, õrna struktuuriga prindipind tagab maksimaalse resolutsiooni, kõrge kontrasti ja loomulikult avara värviruumi.
Pro Pearl 265 fotopaberile võib printida erksate värvidega loodusfotosid, mahedate toonidega portreesid või isegi neutraalsete haltoonidega must-valgeid fotosid.
Tänu piisavale grammkaalule on Pro Pearl 265 fotopaberit lihtne erinevatele alusmaterjalidele vormistada.
Pika tuhmumiskindluse tagab happevaba põhimik.
Vali see materjal detailirikaste ning värvikirevate motiivide, näiteks loodusfotode ja fotoreportaazi väljatrükkimisel.
Stacks Image 1204
Stacks Image 1206
Stacks Image 1208
Stacks Image 1210
Stacks Image 1212

Hahnemühle Photo Silk Baryta

See, 2014 aastal TIPA poolt parimaks barüütpaberiks tunnistatud inkjetmaterjal on ka paljude fotograafide arvates parim Fine-Art paber.
Barüüt, täpsemalt baarium-sulfaat on lisatud paberi põhimiku eesmärgiga valgendada põhimikku ja tekitada peegeldavaid omadusi. Barüütpõhimikku kasutati traditsiooniliste must-valgete fotopaberite nagu Multigrade IV FB ja Ilfobrom Galerie FB tootmisel.
Paberi mahukaal on 310g.
Me soovitame seda paberit kasutada eelkõige must-valgete fotode aga samuti värviliste fotode trükkimisel, kui eesmärgiks on saada kirkate värvidega ja rohkete pooltoonidega tulemust.
Et selle paberi toon on soojapoolne, siis on see ideaalne ka näiteks ateljees tehtud perepiltide ja pulma ilupiltide väljatrükkimisel.
Barüüt paberile trükkisime fotograafi Jaan Pääsuke valgusmaalingud.
Stacks Image 1302
Stacks Image 1304
Stacks Image 1306
Stacks Image 1308
Stacks Image 1364
Stacks Image 8438