Pulmapildid

Me soovitame soojalt, nii tähtsa sündmuse jäädvustamiseks tuleks abi paluda asjatundjalt ning mitte loota sugulase või peretuttava abile.
Jäädvustamist väärt on kõik mis pulmadega seotud, alates pruudi riietamisest kuni pruudipärja mahamängimiseni.
Kui te soovite häid ja meeleolukaid pulmapilte, siis ei tohiks fotograafi valimist ja kutsumist jätta viimasele minutile.
Parim variant on see, kui üks ja sama fotograaf teeb ära kõik teie pulmapildid, ilupildid looduses, ateljeefotod ja piduliku osa ning ka pulmapeo jäädvustamise.
Ilupiltide ja ateljeefotode tegemiseks varuge vähemalt tund-paar, need on võimalik ära teha ka enne pidulikku tseremooniat, kuid koostöös isamehega võib noorpaari pildistamise muuta ürituse üheks põnevamaks osaks.
Meeleolukad grupipildid koos sõprade ja sugulastega ei tohiks samuti jääda üheski pulmas tegemata

Pulmad Taagepera lossis.
Fotograaf Jaan Pääsuke

Pulmad-jaan-2014
Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke simple lightbox jquery by VisualLightBox.com v5.9m
Helista või kirjuta: 569 152 35
email: jaan@maksifoto.ee

Pulmad Torupilli talus
Fotograaf Mati Roosalu

pulmad-mati-2014
Foto: Mati Roosalu Foto: Mati Roosalu Foto: Mati Roosalu Foto: Mati Roosalu Foto: Mati Roosalu Foto: Mati Roosalu Foto: Mati Roosalu Foto: Mati Roosalu Foto: Mati Roosalu Foto: Mati Roosalu Foto: Mati Roosalu Foto: Mati Roosalu Foto: Mati Roosalu Foto: Mati Roosalu Foto: Mati Roosalu Foto: Mati Roosalu Foto: Mati Roosalu Foto: Mati Roosalu Foto: Mati Roosalu Foto: Mati Roosalu simple lightbox jquery by VisualLightBox.com v5.9m
Helista või kirjuta: 50 79 955
email: mati@maksifoto.ee

Hinnad

1 tund pildistamist, 20 pilti + failid hinnaga 60,00€ on meie kõige soodsam pildistamise pakett mis sobib abielu registreerimise või laulatustalituse jäädvustamiseks. Hind sisaldab 10x15cm pilte fotopaberil ja 20 trükifaili CD kettal.

2 tundi pildistamist, 40 pilti + failid hinnaga 115,00€ on juba selline pildistamise pakett mis jätab lisaks abielu registreerimise või laulatustalituse jäädvustamisele aega ka ilupiltide tegemiseks või siis peo alustamise jäädvustamiseks. Hind sisaldab 10x15cm pilte fotopaberil ja 40 trükifaili CD kettal.

4 tundi pildistamist, 80-100 pilti + failid hinnaga 220,00€ on pildistamise pakett mis võimaldab jäädvustada abielu registreerimise või laulatustalituse koos ilupiltide tegemisega. Aega jääb üle ka pulmapeo alustamisel läbiviidavate traditsiooniliste tseremooniate jäädvustamiseks. Hind sisaldab 10x15cm pilte fotopaberil ja 80-100 trükifaili CD kettal.

8 tundi pildistamist, 120-150 pilti + failid hinnaga 330,00€ on pildistamise pakett mis sisaldab abielu registreerimise või laulatustalituse jäädvustamist ja ilupiltide tegemist ning kogu pulmapeopildistamist kuni pruudipärja mahamängimiseni. Hind sisaldab 10x15cm pilte fotopaberil ja 120-150 trükifaili CD kettal.

12 tundi pildistamist, 200-300 pilti + failid hinnaga 500,00€ on luksuslik pakett mis võimaldab jäädvustada peo ettevalmistused, abielu registreerimise või laulatustalituse koos ilupiltide tegemisega ja kasvõi hommikuni kestva pulmapeo. Fotograaf on teiega terve päeva, käite koos juuksuris, vanemate kodus, ateljees, kus aga iganes soovite. Hind sisaldab 10x15cm pilte fotopaberil ja 200-300 trükifaili CD kettal.

Lisateenused:

Slaidiprogrammid CD kettal, esimene eksemplar 20,00€, koopiad 3,20€/tk sobivad kingituseks kasvõi kõigile pulmakülalistele.
Pulmapiltidega fotoraamat on parim kingitus teie vanematele ning õdedele-vendadele. Näiteks 30x30cm suurusega fotokaanega 48 leheküljega album, mis mahutab 150-200 pilti maksab 100,00€. Küsige hinnapakkumist!

Tänukaardid teie pildi ja tänusõnadega, minimaalne kogus 20tk 30,00€. Suuremad kogused kokkuleppeliste hindadega.