Peopildid, grupipildid

Tuleme meelsasti pildistama mistahes üritust, olgu selleks siis juubel, kokkutulek või firmapidu.
Sündmuste pildistamise hinnakujundamisel on määravaks ennekõike ajakulu ja seetõttu ei ole meil olemas ürituste ja reportaazide pildistamise hinnakirja mis oleks sajaprotsendiliselt vettpidav. Mõningase ettekujutuse saate, kui loete selle lehe allosas olevat hinnainfot aga segaduste vältimiseks on siiski parem, kui kirjutate või helistate meile.
Mõelge varakult välja, mida soovite pildistada, kui kaua selleks aega kulub, milline peab olema lõpptulemus, pildid paberil, pildifailid või mõlemad ja võtke meiega ühendust ning me teeme teile hinnapakkumise

Mõned näited

Reportaaz.2014
Maksifoto OÜ Maksifoto OÜ Maksifoto OÜ Maksifoto OÜ Maksifoto OÜ Maksifoto OÜ Maksifoto OÜ Maksifoto OÜ Maksifoto OÜ Maksifoto OÜ Maksifoto OÜ Maksifoto OÜ Maksifoto OÜ Maksifoto OÜ Maksifoto OÜ Maksifoto OÜ Maksifoto OÜ Maksifoto OÜ Maksifoto OÜ Maksifoto OÜ simple lightbox jquery by VisualLightBox.com v5.9m

Koolid, lasteaiad

Koolipildistamise traditsioon on peaaegu sama vana, kui fotograafia. Koolilõpetamisel tehtavad grupipildid, igaaastased klassipildid ja portree- ning sõbrapildid on ikka ja alati olnud populaarsed.
Ka pildistamispäevad mida me viime teie soovil läbi koolides ja lasteaedades on oodatud sündmuseks igal õppeaastal. Lisaks traditsioonilisele grupipildile pakume me võimalust teha pildistamispäeval portreepilte, dokumendipilte ja loomulikult teeme ka lõbusaid sõbrapilte.
Me oleme koolide pildistamiseks kujundanud soodsad hinnad grupipildile, mitmikpildile, portreepildile ja ka suurele, 21x30cm portreepildile.

Lõpupeod

Lähtudes eelmiste aastate kogemusest pakume sellel aastal lõpupidude jäädvustamiseks järgmisi pakette.
Lõpuaktus + grupipildid.
Fotograaf tuleb kohale aktuse alguseks ning pildistab aktuse käiku, esinejaid, lõputunnistuste kätteandmist ja teeb hiljem kaks grupipilti.
Kliendid, lõpetajad või vanemad saavad 2 grupipilti suurusega 15x23cm ning kõik pildifailid.
Pildifailid paneme Google serverisse ja neid saab sealt vabalt alla laadida. Juhul, kui mõnel kliendil selline võimalus puudub, siis saame need salvestada tasuta tema mälupulgale meie kaupluses, kui ta tuleb kohale.
Et selline teenus oleks võimalik vajame lõpetajate või nende vanemate nimekirja elektroonilisel kujul milles on nimi ja e-posti aadress.
Paketi hind on 5,00€. Tuleme kohale, kui paketi tellivad vähemalt 90% lõpetajatest. Ehk siis kahjuks nii ei saa et pooled tellivad ja jagavad hiljem faile teistele.
Grupipildid.
Kui teil ei ole soovi saada aktusepilte, siis tuleb meie fotograaf kohale kindlaks ajaks ning teeb grupipildid hinnaga 2,00€/tk. Ka grupiltide failid paneme soovi korral Google serverisse.
NB! Nimekirjad tuleb koostada ja kogutud raha meile üle anda vähemalt paar tööpäeva enne ürituse toimumist.
Grupipildid fotopaberil saab kätte meie kauplusest.
NB! Kui on soovijaid, siis pildistab fotograaf ürituse lõppedes lõpetajaid ja perekondi.
Sellisel pildistamisel on esimese, 10x15cm pildi hind 3,00€/tk ning lisapilt maksab 1,00€/tk.
Neeki pildid saab kätte meie kauplusest.
Juhul, kui ülaltoodud tingimused teile sobivad, siis registreeruge, helistades telefonile 4333089 või kirjutades digi@maksifoto.ee.

Näidispildid

Koolipildid 2014
Grupipilt 15x23 2,00€ Grupipilt 15x23 2,00€ Mitmikpilt 3,00€ Mitmikpilt 3,00€ Kleepsupilt 2,00€ Kleepsupilt 2,00€ Sõbrapilt 1,00€ Kolm portreepilti 3,00€ simple lightbox jquery by VisualLightBox.com v5.9m

Matused

Lisaks rõõmsate tähtsündmuste pildistamisele pakume me oma abi ka matuste jäädvustamisel. Selle kurva sündmuse jäädvustamiseks oleks mõistlik abi paluda teenusepakkujalt, sest kuigi võib juhtuda, et ärasaatjate hulgas on nii mõnelgi fotoaparaat olemas soovivad lähedased ikkagi osa saada tseremooniast, et olla mõttes veelkord kadunuga ning teda meenutada leinajate hulgas. Vaatamata kõigele peab keegi lähedastest aitama fotograafil tööd paremini teha.
Mõelge juba aegsasti sellele, kas te soovite teha pilte lahkujast, kellega koos soovite teha pilte lahtise kirstu juures ja kellega koos pärgade ja lilledega ehitud kalmul ning suunake tegevust kui fotograaf teie abi vajab.
Koospildistamine on omamoodi austusavaldus lahkujale ning seetõttu võiks lisaks viimsele grupipildile teha koos lahkunuga pilte ka väiksemate seltskondadena, õed-vennad, lapsed-lapselapsed, naabrid, töökaaslased, kõigil neil on kunagi aastate pärast vaja ka selliseid mälestuspilte.
Arutage lähedaste ringis läbi ka see, mitut pildi ja failikomplekti te vajate, sest kui elate erinevates kohtades, siis on mõistlik needki koheselt ära tellida.
Matusel me ei vaata kella ning juhul, kui ärasaatmiseks kulub pool tunnikest rohkem aega, kui hinnakirjas, siis ei nõua me lisatasu ning kui saatjaid on palju teeme nii mõnedki pildid lisaks tasuta.

Hinnad

Pildistamine Viljandi linnas, tunni hind 30,00€.
NB! Lisandub pildifailide hind 3,50€/tk ja/või fotode väljatrükkimise hind. Näiteks 10x15cm hinnaga 0,35€/tk, 15x23cm hinnaga 0,70€/tk ja A4 hinnaga 1,20€/tk. Väljaspool Viljandi linna pildistamisel lisandub sõidukulu 0,50€/km.

Sooduspaketid

1 tund pildistamist, 20 pilti + failid hinnaga 60,00€ on meie kõige soodsam pildistamise pakett mis sobib juhul, kui aega pildistamiseks ei kulu rohkem, kui tund. Hind sisaldab 10x15cm pilte fotopaberil ja 20-30 trükifaili CD kettal.
Lisakomplekt, pildid+trükifailid maksab 10,00€.
2 tundi pildistamist, 40-50 pilti + failid hinnaga 115,00€ on selline pildistamise pakett mis sobib siis, kui aega kulub mõnevõrra rohkem.
Hind sisaldab 10x15cm pilte fotopaberil ja 40-50 trükifaili CD kettal.
Lisakomplekt, pildid+trükifailid maksab 13,00€