Ateljeefotod

Ateljeepildistamiseks varuge piisavalt aega. Me soovitame, et reserveeriksite selleks aja juba varakult. Nii võite olla kindel, et ei pea ootama järjekorras.
Pildistamisele võite võtta kaasa rekvisiite, lilli, lastele mänguasju, muusikariistu jne... Ka lemmikloomad on teretulnud, kui nad oskavad viisakalt käituda.
Meie stuudios on võimalik vahetada või heita seljast riideid.Kui tulete pildistama koos väikelastega, siis hoolitsege selle eest, et nad oleksid söönud ja puhanud. Rääkige lastele juba eelmisel päeval, et tulemas on tore ja lõbus perekondlik üritus.
Meie stuudios on 12 erivärvilist tausta ning värvilised valgustid. Kui tulete pildistama perekonnaga või tutvusringkonnaga, siis mõelge juba varakult sellele, millist taustavärvi soovite kasutada.
Arutlege omavahel, milliseid poose soovite võtta, keda kellega koos pildistada ja kellest teha portreepilte. Aga loomulikult kuulake ka meie suurte kogemustega fotograafide nõuandeid.

Jõulukaardid

Stacks Image 9661
Veel jõuad teha perepildiga jõulukaardi! Tule ja tee traditsiooniline perepilt ning mõtle välja tervitustekst ja me lisame selle sinu pildile.
Nii saad soodsad ja omanäolised jõulukaardid.
Teksti lisamine maksab 3,00€ (ühekordne tasu).

Jõulupildid

Stacks Image 9665
Sellel aastal on meie ateljees ajakohane jõulutaust. Nagu näete mahub sellele vabalt keskmine eesti perekond.
Jõulukuul saavad kõik kuuese pildiseeria, mille hind on 40,00€, tellijad tasuta kuus tekstiga jõulukaarti kauba peale.
NB! Pildiseeriate pildistamiseks reserveerige aeg, helistades tööpäeviti telefonile 43 33 089.

Fotod: Jaan Pääsuke

Telefon: 569 152 35, email: jaan@maksifoto.ee

Ateljee-Jaan Pääsuke-2014
Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke Foto: Jaan Pääsuke simple lightbox jquery by VisualLightBox.com v5.9m

Hinnad

Kiirfoto 10x15cm/1tk või pildifail hinnaga vaid 7,50€ sobib siis kui sul on kiire ja sa tahad pilti ja pildifaili kohe kätte saada. Fotograaf pildistab paar korda, valid välja sobiva variandi ja ongi kõik. Saad pildi fotopaberil või siis pildifail oma e-posti aadressile või mälupulgale, soovi korral mõlemad. NB! Kui soovid nii pildifaili, kui paberpilti, siis tuleb sul tasuda 9,50€.

Porteefoto 10x15cm/1tk või 6x9cm/2tk hinnaga 10,00€ sobib ühe portreefoto pildistamiseks või siis sõbrapiltide tegemisel. Fotograaf pildistab 5 minuti jooksul 3-4 kaadrit, milliste hulgast valite välja ühe õnnestunud võtte, ning saate kas siis ühe pildi suurusega 10x15cm või kaks pilti suurusega 6x9cm ja pildifaili

Ateljeeseeriad. NB! Nende pildistamiseks palume eelnevalt registreeruda hiljemalt eelmisel tööpäeval.

4 pildi seeria, hinnaga 25,00 €, ühel foonil on mõeldud kuni kuue inimese pildistamiseks. Fotograaf pildistab 10-15 minuti jooksul vähemalt kolm korda nelja erinevat motiivi, ehk siis 12 kaadrit, milliste hulgast võite välja valida ühiselt neli parimat. Hind sisaldab nelja 10x15cm pilti fotopaberil ning trükifaile CD kettal. Juhul kui teile meeldivad ka kordusvõtted, siis need saate tellida poole hinnga, ehk siis 2,50€/tk.

6 pildi seeria, hinnaga 40,00 €, kuni kahel erineval foonil on mõeldud kuni kuue inimese pildistamiseks. Fotograaf pildistab 20 minuti jooksul vähemalt kolm korda kuut erinevat motiivi, ehk siis 18 kaadrit, milliste hulgast võite välja valida kuus parimat. Hind sisaldab kuut 10x15cm pilti fotopaberil ning trükifaile CD kettal. Juhul kui teile meeldivad ka kordusvõtted, siis need saate tellida poole hinnga, ehk siis 2,50€/tk.

10 pildi seeria, hinnaga 55,00 €, kuni kolmel erineval foonil on mõeldud kuni kuue inimese pildistamiseks. Fotograaf pildistab 25 minuti jooksul vähemalt 10x3, ehk siis 30 kaadrit, milliste hulgast valite ühiselt välja kümme parimat. Hind sisaldab kümmet 10x15cm pilti fotopaberil ning trükifaile CD kettal. Juhul kui teile meeldivad ka kordusvõtted, siis need saate tellida poole hinnga, ehk siis 2,50€/tk

15 pildi seeria, hinnaga 70,00 €, kuni kolmel erineval foonil on mõeldud kuni kuue inimese pildistamiseks. Fotograaf pildistab 30 minuti jooksul vähemalt 15x3, ehk siis 45 kaadrit, milliste hulgast valite ühiselt välja viisteist parimat. Hind sisaldab viitteist 10x15cm pilti fotopaberil ning trükifaile CD kettal. Juhul kui teile meeldivad ka kordusvõtted, siis need saate tellida poole hinnga, ehk siis 2,50€/tk

24 pildi seeria, hinnaga 90,00 €, kuni kolmel erineval foonil on mõeldud kuni kümne inimese pildistamiseks, fotograaf pildistab 60 minuti jooksul vähemalt 24x3, ehk siis 72 kaadrit, milliste hulgast valite ühiselt välja kakskümmend neli parimat. Hind sisaldab kahtkümmend nelja 10x15cm pilti fotopaberil ning trükifaile CD kettal. Juhul kui teile meeldivad ka kordusvõtted, siis need saate tellida poole hinnga, ehk siis 2,50€/tk

Lisafooni kasutamine 5,00€/foon.

Lisanduva inimese või kodulooma pildistamine lisab seeriate hinnale 3,00 €.

Ülaltoodud pildiseeriate tellimisel saate lisapilte tellida tavaliste digifotode hindadega, näiteks 10x15cm pilt fotopaberil maksab 0,40€/tk.