Parim kink on pilt!

Jah, nii see on sest pilt räägib rohkem, kui 1000 sõna.
Meie soovitame, ära kingi oma lähedastele mittevajalikke Made in China vidinaid, kingi neile pildiga kingitus.
Vaata, milliseid variante me pakume.

Albumipildid ehk "tavalised" digipildid.

Kõige populaarsem paberfotode suurus on 10x15cm seda ilmselt seetõttu, et kauplustes on suur valik kiletaskutega albumeid, millistesse on lihtne pilte paigutada. Selline kingitus meeldib eriti just vanemale generatsioonile, sest nemad on harjunud niiöelda "päris pilte" vaatama.
Stacks Image 198
Albumipildid on soodsad, meilt näiteks saad 10x10, 10x13 ja 10x15 pildid hinnaga 0,20€/tk, kui tellid korraga 100 või enam pilti.
Pilte saad tellida meie digilaborist interneti kaudu aga samuti kauplusest. Pildifailid võid meile tuua mälupulgal, CD või DVD kettal aga sinu telefonis olevad pildid saame kätte kaupluses oleva tellimiskioski abil.
NB! Meie digilaborist saad pilte tellida nii, et sina tellid pildid ja tasud nende eest ning meie saadame need otse sinu vanematele või vanavanematele.

Kapafotod

Stacks Image 202
Kapafotode hinnad on soodsad, näiteks seinal oleva 30x30cm suurusega kapafotod maksavad vaid 9,00€/tk.
Tellida saad neid nii digilaborist, kui ka kauplusest.

Raamitud fotod

Stacks Image 206
Meie valikus on standardsete suurustega erivärvilised puitraamid. Digilaboris on nende tellimine lihtne ja põnev. Laed oma pildi üles, valid vajaliku formaadi ja saad kohe näha, kuidas valitud suurus ja raamiliistu värv sinu pildile sobivad.

Kuidas tellida?

Kõige lihtsam on seda teha meie digilabori kaudu. Selleks mine aadressile www.digimati.ee, registreeri end kasutajaks ning saadki hakata tellima tavalisi digipilte, suuri pilte, kapafotosid ja raamitud pilte.